در حال بارگزاری ...
 • انتخاب رام در مدل SM-G532F : باز هم شاهد نا هماهنگی مدل رام ها با دستگاه ها هستیم برای جلوگیری از مشکل در این مدل به توضیح در ادامه دقت کنید . در مدل SM-G532Fدو نوع گوشی تولید شده که بعد از روشن شدن دستگاه در لوگو به دو نام Samsung Galaxy J2 Prime و Samsung Galaxy Grand Prime Plus مشاهده میشه . در صورتی که دستگاهتون روشن است و قصد فلش دارید از دستور #۱۲۳۴#* استفاده کنید رام را با شناسه مشخصات دستگاه نصب کنید و در صورتی که دستگاه روی آرم است و … از این روش برای شناخت مدل استفاده کنید . فایل هایی که با شناسه G532FXXU برای مدل Samsung Galaxy J2 Prime و فایل هایی که با شناسه G532FXWU است برای مدل Samsung Galaxy Grand Prime Plus استفاده شود . این مورد فقط برای این مدل مشاهده شده در صورتی که دل مدل های دیگر دیده شده حتما در اینجا اعلام می کنیم .
 • هشدار مشکل در آپدیت OTA در J700F : آپدیت اندروید ۶ برای مدل j700F منطقه ایران با بیلدنامبر J700FXXU3BPJ1 منتشر شده که همه عزیزانی که به صورت OTA آپدیت کرده اند بعد از آپدیت دستگاه روی لوگو گیر کرده و بالا نمی آید و برای حل مشکل باید دستگاه را Wipe کنید . در صورتی که تمایل دارید دستگاه خود را از طریق WIFI آپدیت کنید حتما قبل از انجام عملیات از اطلاعات بک آپ بگیرید همچنین FRP را خاموش کنید تا با مشکل مواجه نشوید .
 • هشدار در مدل SM-A5108 : در بازار نوعی از a5 2016 وارد شده است که در منوی گوشی و تمامی تنظیمات آنها مدل A510FD ثبت شده اما در Download Mode مدل دستگاه A5108 ثبت شده . این مدل با رام ویرایش شده به فروش میرسد که فارسی و برنامه های گوگل را دارا است . بعد فلش با A5108 فارسی از بین خواهد رفت و همچنین برنامه های گوگل را ندارد . به زودی رام برای این مدل همرا به فارسی و گوگل در سایت قرار داده خواهد شد .
 • هشدار در رایت فایل cert در مدل های جدید : متاسفانه سامسونگ در مدل های جدید امنیت فایل های Cert رو بسیار بالا برده و دیگر نمیتوان فایل سالم Cert رو از گوشی دیگر بر روی مدل مشابه نصب کرد . و برای هر مدل باید فایل Cert جداگانه خریداری شود . و رایت فایل Cert از مدل دیگر بر روی این دستگاه باعث خرابی کامل imei میشود . مدل های که تا الان گزارش شده : تمامی مدل های S7 و J710F
 • هشدار در مورد دانگرید اندروید ۶ : فعلا در برخی مدل ها بعد از دانگرید روی آرم میمونند و بالا نمی آیند . به دلیل رایت نشدن فایل boot , لذا تا حل مشکل به طور دقیق از دانگرید دستگاه سامسونگ از اندروید ۶ به پایین تر خودداری کنید .
 • اخطار در فلش GT-I9105 : در این مدل قبل از فلش حتما در Downloadmode مدل دستگاه را مشاهده کنید . مدلی در ایران وارد شده که در لیبل پست گوشی و داخل گوشی مدل GT-I9105 ثبت شده در حالی که در Downloadmode مشاهده میکنید که این دستگاه مدل SPH-L720T است . با فلش GT-I9105 دستگاه هنگ بسیار و مشکل wifi و همچنین سریال مواجه میشوید . با نصب رام SPH-L720T تمامی مشکلات حل میشود اما دستگاه فارسی نمیشود .
 • هشدا در نصب رام SM-J700F : این مدل از J7 در سه نوع SM-J700F/DD , SM-J700F/DS , SM-J700F/HD , SM-J700F/DH تولید شده که پردازنده های این مدل ها با هم متفاوت است . دو نوعی که در ایران موجود است مدل DD و DS است که در صورت نصب رام DS بر روی DD دستگاه به طور کامل خاموش و بریک میشود .
 • اخطار در آنلاک مدل های جدید : در برخی مدل های جدید سامسونگ مانند :(SM-J700 , SM-J200 ,SM-G925 , SM-A800 , SMG920) بعد از آتلاک توسط باکس ها سریال به ۳۵۰۰۰۰۰۶ تبدیل میشه . برای جلوگیری از چنین اتفاقی از گزینه Read Code استفاده کنید و کد را دریافت کنید .  و از آنلاک خودداری کنید .
 • هشدار در مورد SM-G900F : در بازار موبایل نوعی از این مدل توسط افراد سودجو وارد شده است . که لیبل و حتی تمامی مشخصات داخل گوشی SM-G900F ثبت شده . اما در Downloadmode این مدل SM-G900P نمایش داده میشود . این مدل رو اکثرا به دلیل مشخصات لیبل گوشی و داخل گوشی با فایل SM-G900F فلش میکنند که بعد از فلش گوشی نابود میشود . برای اینکه با چنین مشکلی روبه رو نشوید حتما قبل از فلش این مدل در قسمت Downloadmode مدل دستگاه را چک کنید . و برای فلش این دستگاه با مسئولیت خودتان به صورت کامل (۴ فایل) با مدل SM-G900P فلش کنید .
 • اخطار در فلش SM-G530H : در مدل های جدید سامسونگ در چندین مدل طراحی میشوند که اسم آنها مشابه اما ساختار آنها متفاوت است . قبل از فلش مدل SM-G530H به نوع آن حتما دقت کنید . مدل SM-G530H/DV باید رام با مشخصه G530HXCU را نصب کنید و مدل SM-G530H/DS باید رام با مشخصه G530HXXU را نصب کنید . دقت کنید که قبل از دانلود رام و گوشی خود را چک کنید . این مورد در دیگر مدل های سامسونگ نیز صدق میکند و در فلش این مدل های دقت نمایید .     

  رام تل جی اس ام

یک دیدگاه برای “نکات قبل از فلش گوشی های سامسونگ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه