در حال بارگزاری ...

آموزش نحوه ذخیره مخاطبین گوشی اندروید در حساب گوگل

گوگل این امکان را به کاربران داده که مخاطبین تلفن خود را در حساب کاربری گوگل یا همان Gmail خود ذخیره کنند و با همگام سازی (Sync) دستگاه اندرویدی خود با حساب (google)گوگل، این مخاطبین را به موبایل خود منتقل کنند. با این کار دیگر هیچ نگرانی بابت از دست رفتن لیست مخاطبین هنگام خرابی موبایل یا تبلت اندرویدی یا دزدیده شدن آن نخواهید داشت، چرا که همه مخاطبین شما در اکانت گوگل ذخیره شده‌اند. در ادامه با آموزش ذخیره مخاطبین اندروید در حساب گوگل با رام تل جی اس ام همراه باشید.

اول: وارد (seting)تنظیمات دستگاه اندرویدی خود شوید.

دوم :به بخش Accounts یا Accounts & sync بروید.

سوم :در این صفحه لیستی از حساب‌های کاربردی موجود در دستگاه اندروید خود خواهید دید. Google را لمس کنید.

چهارم :حساب کاربری(google) گوگل خود را لمس کنید.

پنجم : در لیست ظاهر شده می‌توانید انتخاب کنید که اطلاعات موبایل یا تبلت اندروید شما با کدام سرویس‌های گوگل همگام (Sync) شود. در اینجا باید Contacts (مخاطبین)را برای پشتیبان گیری در حساب(google) گوگل خود انتخاب کنیم. همچنین می‌توانید دیگر سرویس‌ها مانند Drive، جیمیل، Keep، و… را فعال کنید.

ششم : در صورتی که می‌خواهید همگام‌سازی با حساب گوگل شما به طور خودکار انجام شود، پس از ورود به بخش Accounts (مرحله دوم)، با لمس کلید منو (به شکل سه نقطه در بالای صفحه) گزینه Auto-sync data را فعال کنید.

از این پس تمام مخاطبین موبایل یا تبلت های اندرویدی شما به طور خودکار در حساب گوگل ذخیره خواهند شد و در صورت تعویض ، یا خرابی موبایل آن‌ها را به هیچ عنوان از دست نخواهید داد.


رام تل جی اس ام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه