در حال بارگزاری ...

آموزش نحوه دیلیت اکانت تلگرام

برای حذف اکانت تلگرام باید از طریق سایت تلگرام اقدام کنید و امکان دیلیت حساب تلگرام از طریق برنامه وجود ندارد. آموزش تصویری پاک کردن اکانت تلگرام در ادامه برای شما کاربران عزیز سایت رام تل جی اس ام گذاشته شده است.

توجه داشته باشین که در صورتی که ریپورت هستید با حذف اکانت مشکل ریپورتی شما برطرف نمی شود. همچنین تمام چت ها و گروه ها و کانال ها پاک می شوند و امکان ریکاوری و برگرداندن آن ها وجود ندارد.

قبل از حذف کردن اکانت تلگرام خود باید یه چند نکته ی مهم توجه داشته باشید:

  1. تلگرام هنگام حذف اکانت یک کد تأییدیه به پروفایل شما ارسال می‌کند، پس به‌هیچ‌وجه قبل از پاک کردن پروفایل خود از آن Log out نکنید. (تلگرام برای حذف اکانت به‌هیچ‌وجه اس ام اس ارسال نمی‌کند!)

  2. اگر شما بیش از ۳ بار اقدام به حذف پروفایل کرده باشید، دیگر نمی‌توانید با شماره تلفن خود اکانت جدیدی ایجاد کنید و برای ایجاد پروفایل باید از یک شماره‌ی همراه جدید استفاده کنید.

  3. قبل از حذف کردن اکانت تلگرام، مطمئن شوید که از تمام اطلاعات شخصی خود نسخه‌ی پشتیبان تهیه‌کرده‌اید، چون در صورت پشیمانی به‌هیچ‌وجه امکان برگرداندن اکانت شما وجود ندارد.

حذف اکانت تلگرام:

۱) ابتدا به سایت  telegram.org/deactivate مراجعه کنید.
۲) در صفحه‌ی بازشده از شما می‌خواهد که شماره تلفن خود را وارد کنید، شماره‌ی خود را با پیش‌شماره‌ی +۹۸ و بدون صفر وارد کرده و بر روی Next کلیک کنید.

۳) در مرحله بعد یک کد چندرقمی به اکانت شما فرستاده می‌شود، کد را در کادر مربوط وارد کنید.

۴) اگر شما برای اکانت خود پسورد دومرحله‌ای گذاشته باشید در این مرحله آن را از شما می‌خواهد، آن را وارد کنید.

 

۵) در پایان و پس از تائید اکانت شما به‌صورت کامل پاک خواهد شد.


رام تل جی اس ام 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه